KONST / Litografier / Litografi 11944364
nr 1194 4364
Olivier Herdiès
(1906-1993), Sverige
Litografi, Olivier Herdiès, 71/125, signerad, -61. Motivet: 50x38
Utrop:
300 kr
måndag 30 juli 2018
kl 19:41:32
Olivier Herdiès
Läs mer om Olivier Herdiès